OLEJEK DO WŁOSÓW NANOIL

Nanoil - Najlepszy lejek do włosów1. Olejek do włosów — opakowanie i pojemność

Olejek do włosów Nanoil to elegancka, przemyślana butelka z czarnego szkła, o cylindrycznym kształcie i efektownym, drewnianym korku. Piękne opakowanie ma nie tylko funkcję ozdobną: aplikator w formie pompki jest solidny i precyzyjnie dawkuje olej, zaś ciemne szkło butelki stanowi ochronę dla zamkniętych wewnątrz naturalnych olejków, które są substancjami źle znoszącymi światło.

Nanoil ma pojemność 100 ml, delikatny zapach i półpłynną konsystencję. Jest wydajny i dobrze nakłada się go na włosy, gdyż nie jest zbyt rzadki ani za gęsty.

2. Olejek do włosów — przeznaczenie

Nanoil to produkt wielozadaniowy i wszechstronny. Dopasowany jest do każdego rodzaju i struktury włosów, z tego względu występuje w trzech wersjach, specjalnie przystosowanych do każdej z trzech porowatości włosów.

Każda porowatość rządzi się innymi prawami i z tego względu wymaga nieco innych składników pielęgnacyjnych (np. źle dobrane substancje mogą przeciążyć grube i ciężkie niskoporowate włosy). Dlatego niezwykle istotne jest to, by produkty do pielęgnacji włosów były precyzyjnie do nich dobrane.

3. Olejek do włosów — skład

Olejek do włosów Nanoil to bogactwo naturalnych substancji. Nie zawiera parabenów, silikonów ani wysuszających i uczulających alkoholi krótko-łańcuchowych, nadaje się do olejowania włosów i skóry głowy. Każda z wersji Nanoil zawiera innowacyjne kompleksy przyspieszające porost włosów, hamujące wypadanie, wzmacniające cebulki i zagęszczające fryzurę. Nanoil to bogactwo naturalnych olejków dobranych tak, by jak najlepiej pasowały do konkretnej porowatości włosów. Wybranie odpowiedniej wersji Nanoil jest wyjątkowo proste: wystarczy określić to, jak wyglądają i zachowują się włosy (czyli czy są mocno zniszczone, grube, cienkie, osłabione, puszą się, wypadają itd.), a następnie dopasować ich właściwości do konkretnego produktu Nanoil. Strona internetowa olejku obfituje w dokładne opisy każdego rodzaju włosów i wszystkich trzech wersji Nanoil (odwiedź: nanoil.pl). Wybór tego, który będzie odpowiadał włosom nie stanowi żadnego problemu.

Naturalne olejki w każdej wersji Nanoil różnią się od siebie właśnie po to, by jak najlepiej dopasowały się do struktury włosów. Olejki owe są źródłem cennych substancji pielęgnujących i regenerujących włosy: zawierają jedno i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały i cenny dla skóry głowy skwalan.

4. Olejek do włosów — działanie i efekty podczas stosowania

Każda z trzech wersji Nanoil odpowiada za polepszenie wyglądu i kondycji włosów oraz pielęgnację skóry głowy. W zależności od potrzeb włosów, Nanoil nawilża je, dogłębnie regeneruje, odbudowuje ubytki (zarówno na powierzchni, jak i we wnętrzu włosa), nabłyszcza i zapobiega puszeniu się włosów oraz przyspiesza ich wzrost. Nanoil zregeneruje włosy już w 30 dni i poprawi ich wygląd już od pierwszej aplikacji. Pozostaje w idealnej harmonii z włosami, ich potrzebami i stopniem porowatości.

5. Olejek do włosów — efekty po odstawieniu olejku

Znamienne jest również to, że włosy zachowują witalność i siłę jeszcze na długo po zużyciu całego produktu. Ich wewnętrzna struktura jest odbudowana i wzmocniona, włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i zregenerowane od cebulek aż po końce.

6. Olejek do włosów — podsumowanie, plusy i minusy

DLACZEGO GO POLECAMY:

 • jest wolny od parabenów i innych szkodliwych substancji
 • nadaje się do nakładania na skórę głowy
 • wzmacnia i regeneruje cebulki
 • przyspiesza wzrost włosów
 • zatrzymuje wypadanie włosów
 • ma piękny, delikatny zapach, jest wydajny
 • szybko poprawia wygląd i kondycję włosów
 • butelka jest piękna i elegancka, a olejek wygodny w użyciu
 • wzmacnia włosy w ich wnętrzu
 • uzupełnia ubytki na powierzchni włosa
 • można go używać na kilkanaście sposobów – same wybieramy sposób aplikacji najlepszy dla włosów

JAKIE MA WADY:

 • gładką powierzchnię butelki trzeba często wycierać, aby pozbyć się śladów powstałych podczas użytkowania olejku