Davines. OI OIL. Absolute Beautifying Potion With Roucou Oil

1. Olejek do włosów — opakowanie i pojemność

Olejek do włosów Davines Oi Oil ma ładne, minimalistyczne opakowanie, które nie kojarzy się z naturalnymi olejkami do włosów. Przypomina bardziej lotion lub serum i taką funkcję ma spełniać, kondycjonując i upiększając włosy. Buteleczka o pojemności 50 ml jest niewielka i pękata, urozmaicona o czarne, ascetyczne akcenty (etykieta i korek). Maleńka pompka ma ułatwiać dozowanie produktu. Davines Oi Oil ma nietypowy, lekko słodki i przyjemny zapach, odbiegający od charakterystycznych dla olejków woni orzechów lub kadzideł.

2. Olejek do włosów — przeznaczenie

Olejek do włosów Davines Oi Oil przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Ma za zadanie natychmiast upiększyć włosy – nawet ekstremalnie przesuszone, puszące się i zaniedbane. Jego celem jest nadanie włosom blasku dzięki olejowi roucou i zwiększenie ich grubości za sprawą opracowanych laboratoryjnie syntetycznych olejków.

3. Olejek do włosów — skład

Davines Oi Oil zawiera wiele silikonów i polimerów oraz wzmacniających lepkość substancji syntetycznych. Zdecydowanie nie nadaje się do olejowania skóry głowy, ale świetnie działa jako kuracja upiększająca włosy. Davines Oi Oil jest miksturą złożoną z syntetycznych olejów, które tworzą na powierzchni włosa otoczkę, intensyfikując grubość kosmyków, oraz dwa naturalne olejki odpowiedzialne za wygląd i kondycję włosów.

Olej roucou sprawnie odbudowuje zniszczoną strukturę włosów, głównie za sprawą obecnego w nim beta – karotenu. Wśród rdzennych mieszkańców Ameryki określany jest mianem „eliksiru młodości”. Olejek zabezpieczy włosy przed szkodliwym promieniowaniem, dzięki czemu nie będą niszczeć i wysychać. Zapewni kosmykom elastyczność i blask oraz zapobiegnie utracie gęstości we włóknach. Efektem tego są włosy pełne witalności, które wolniej się starzeją.

Olejek z pestek słonecznika Davines Oi Oil wspomaga działanie olejku roucou, przede wszystkim dbając o odpowiedni poziom nawilżenia włosów, zapewniając im blask i kondycjonując kosmyki, oraz zabezpieczając końcówki przed rozdwojeniem.

Davines Oi Oil można stosować zarówno na suche, jak i wilgotne końce.

4. Olejek do włosów — działanie i efekty podczas stosowania

Olejek do włosów Davines Oi Oil intensyfikuje blask włosów, sprawiając, że stają się sprężyste i jedwabiste w dotyku. Nie obciąża włosów, a jednocześnie ułatwia stylizację. Davines Oi Oil daje natychmiastowy efekt lśniących, zdyscyplinowanych włosów, które przestają się puszyć. Wygładzone pasma i wyczuwalnie zwiększona grubość włosów – to efekt, jaki można uzyskać dzięki Davines Oi Oil.

5. Olejek do włosów — efekty po odstawieniu olejku

Davines Oi Oil stosuje się w celu upiększenia włosów i ujarzmienia niesfornych kosmyków. Efekt pięknych i lśniących włosów jest zatem zachowany, dopóki nie skończy Ci się olejek. Produkt nie jest bowiem kuracją naprawczą, lecz upiększającą włosy.

6. Olejek do włosów — podsumowanie, plusy i minusy

DLACZEGO GO POLECAMY:

 • dwa olejki do włosów wysokiej jakości
 • łatwa aplikacja
 • przyjemny zapach
 • designerskie opakowanie
 • zwiększa blask włosów
 • dba o końce włosów
 • świetnie kondycjonuje włosy
 • intensyfikuje grubość włosa

JAKIE MA WADY:

 • nie jest wydajny
 • nie nadaje się do olejowania skóry głowy
 • zawiera kilka lotnych silikonów
 • zbyt duża ilość przeciąża włosy
 • zawiera substancje zapachowe mogące uczulać