Olejek Arganowy Nanoil

1. Olejek do włosów — opakowanie i pojemność

Olejek do włosów Nanoil Argan Oil to elegancka, przemyślana butelka z ciemnego szkła, które zabezpiecza go przed jełczeniem. Olejek Arganowy Nanoil to 50 ml w pełni organicznego, czystego arganu, bez niechcianych parabenów, silikonów i innych domieszek, które mogłyby obniżać jakość i działanie oleju.

Olejek Arganowy Nanoil ma nieco większą pojemność niż standardowe olejki naturalne (buteleczki o pojemności 30 ml). Wystarczy na dłużej, a jego jakość sprawia, że jest bezkonkurencyjny.

Olejek Arganowy Nanoil ma delikatny, naturalny zapach czystego, nierafinowanego oleju z arganii żelaznej i półpłynną bardzo przyjemną w użyciu konsystencję.

Jest wydajny i dobrze nakłada się go na włosy, gdyż nie jest zbyt rzadki ani za gęsty.

2. Olejek do włosów — przeznaczenie

Olejek Arganowy Nanoil to produkt wielozadaniowy i wszechstronny. Dopasowany jest do każdego rodzaju i struktury włosów (także normalnych), z pewnością sprawdzi się w pielęgnacji osłabionych, delikatnych i uwrażliwionych włosów, które nie chcą rosnąć lub zaczynają wypadać. Olejek Arganowy Nanoil to profesjonalna regeneracja i poprawa wyglądu włosów oraz doskonała ochrona przed niszczeniem, temperaturą, toksynami i zanieczyszczeniami z powietrza.

3. Olejek do włosów — skład

Olejek Arganowy Nanoil ma bardzo krótki skład. To po prostu czysty olejek arganowy, w 100% organiczny, bez parabenów, silikonów, alkoholu i żadnych innych zbędnych domieszek oraz substancji zapachowych. Taki czyni z niego kosmetyk o najwyższym standardzie i jakości, którą potwierdza znak Ecocert – wyróżnienie, przyznawane wyłącznie najlepszym ekologicznym produktom.

Olejek Nanoil trafi w najbardziej wybredne gusta, ponieważ zapewnia doskonałą i kompleksową pielęgnację wszystkim rodzajom włosów, ale również ciału, twarzy, paznokciom.

Olejek arganowy zawiera cenne kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały, antystarzeniowe flawonoidy i roślinne sterole, naturalne filtry UV i składniki pobudzające cebulki oraz poprawiające jakość włosów, oraz skóry.

4. Olejek do włosów — działanie i efekty podczas stosowania

Tylko najwyższej jakości olej arganowy, tłoczony na zimno, organiczny i nierafinowany może przynieść najlepsze efekty pielęgnacji. Tak właśnie działa olejek arganowy od Nanoil. Nałożony na włosy jako maska już w kwadrans poprawia ich wygląd: intensyfikuje blask, wygładza, nadaje lekkości i sprężystości. Poważna regeneracja zachodzi po regularnym stosowaniu olejku – systematyczne olejowanie włosów i skóry głowy to zdrowe, całkowicie odnowione włosy już w kilka tygodni.

5. Olejek do włosów — efekty po odstawieniu olejku

Włosy zachowują witalność, blask i zdrowie na długie miesiące. Olej Arganowy Nanoil odbudowuje ich wewnętrzną strukturę, wzmacnia i upiększa włosy od cebulek aż po same końce. Włosy jeszcze długo później są zdrowe, błyszczące i w dobrej kondycji.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź: nanoil.pl/olej-arganowy

6. Olejek do włosów — podsumowanie, plusy i minusy

DLACZEGO GO POLECAMY:

 • jest wolny od parabenów i wszelkich syntetyków
 • nadaje się do nakładania na skórę głowy
 • wzmacnia i regeneruje cebulki
 • przyspiesza wzrost włosów
 • zatrzymuje wypadanie włosów
 • jest wydajny i ma najlepszy stosunek ceny do jakości
 • szybko poprawia wygląd i kondycję włosów
 • olejek jest wygodny w użyciu
 • wzmacnia włosy w ich wnętrzu
 • uzupełnia ubytki na powierzchni włosa
 • można go używać na kilkanaście sposobów – same wybieramy sposób aplikacji
 • najlepszy olejek do włosów, ciała, twarzy i paznokci

JAKIE MA WADY:

 • nie da się go kupić stacjonarnie