Olejek Makadamia Nanoil

1. Olejek do włosów — opakowanie i pojemność

Olejek do włosów Nanoil Macadamia Oil to schludna i praktyczna, przemyślana butelka z ciemnego szkła, które zabezpiecza go przed jełczeniem.

Olejek Makadamia Nanoil należy do “rodziny” małych, naturalnych olejków o pojemności 50 ml. Jest w pełni organiczny, bez niechcianych parabenów, silikonów i innych domieszek, które mogłyby obniżać jego jakość i efekty kuracji. Olejek Makadamia Nanoil wystarczy na długo, a jego jakość sprawia, że jest to bezkonkurencyjny kosmetyk wysokiej klasy.

Olejek Makadamia Nanoil ma delikatny, subtelny zapach orzeszków makadamia: wyczuwalny i bardzo przyjemny. Wyróżnia się niezwykle lekką, półpłynną i bardzo przyjemną konsystencją. Jest wydajny i dobrze nakłada się go na włosy, gdyż nie jest zbyt rzadki ani za gęsty.

To olejek o zaskakującej wchłanialności, dlatego często określa się go jako “znikajacy olej”: nie obciąża włosów, ma znikomą komedogenność i doskonale absorbuje się ze skórą i włosami.

2. Olejek do włosów — przeznaczenie

Olejek Makadamia Nanoil to kosmetyk wielozadaniowy i wszechstronny. Najogólniej można go określić jako olej “do wszystkiego”, ponieważ zapewnia pielęgnację od stóp do głów.

Dopasowany jest do każdego rodzaju i struktury włosów, z pewnością sprawdzi się w pielęgnacji osłabionych, delikatnych i uwrażliwionych włosów, które nie chcą rosnąć lub zaczynają wypadać. Olejek Makadamia Nanoil to profesjonalna regeneracja i poprawa wyglądu włosów oraz doskonała ochrona, również włosów farbowanych.

3. Olejek do włosów — skład

Olejek Makadamia Nanoil ma bardzo krótki skład. To czysty olejek z orzechów makadamia, który jest w 100% organiczny, bez parabenów, silikonów, alkoholu i żadnych innych zbędnych domieszek oraz substancji zapachowych. Dopracowany skład i dbałość o to, jak w jaki sposób pozyskuje się olej, sprawia, że olejek makadamia od Nanoil jest kosmetykiem o najwyższym standardzie. Jego jakość potwierdza znak Ecocert, którym może pochwalić się olej makadamia.

Olejek zapewnia doskonałą i kompleksową pielęgnację włosów cienkich, farbowanych, zniszczonych i osłabionych, które potrzebują ochrony i wsparcia w pielęgnacji, aby nie niszczały mocniej.

Olejek makadamia to szereg cennych kwasów tłuszczowych NNKT, w tym oleopalmitynowy (rzadko spotykany kwas z grupy omega-7) i linolowy (omega-6). Oprócz tego olejek z orzechów makadamia zawiera witaminę E i witaminę A – cenione w pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, a także witaminy z grupy B (B1, B2, B3) – dbają one poprawność procesów zachodzących w komórkach skóry i warunkują zdrowy wzrost włosów.

4. Olejek do włosów — działanie i efekty podczas stosowania

Najlepiej działa stosowany po prostu samodzielnie, w postaci maski na włosy i skórę głowy – wzmacnia wówczas cebulki i wspaniale upiększa fryzurę. Można go stosować na mokre lub suche włosy, ale jeśli nie masz czasu w ciągu tygodnia – nie musisz z niego całkiem rezygnować: dodaj odrobinę olejku makadamia do odżywki lub balsamu do włosów, lub wetrzyj kilka kropli we włosy po myciu. Efekty są zachwycające – to całkowita poprawa wyglądu włosów.

5. Olejek do włosów — efekty po odstawieniu olejku

Systematyczne olejowanie włosów olejem makadamia to zdrowe, całkowicie odnowione włosy już w kilka tygodni. Olej dba też o skórę głowy i wzmacnia cebulki. Włosy zachowują witalność, blask i zdrowie na długie miesiące. Olej Makadamia Nanoil odbudowuje ich strukturę, upiększa, wzmacnia włosy od cebulek aż po same końce.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź: nanoil.pl/olej-makadamia

6. Olejek do włosów — podsumowanie, plusy i minusy

DLACZEGO GO POLECAMY:

 • jest wolny od parabenów i wszelkich syntetyków
 • nadaje się do nakładania na skórę głowy
 • wzmacnia i regeneruje cebulki
 • przyspiesza wzrost włosów
 • zatrzymuje wypadanie włosów
 • jest wydajny i ma najlepszy stosunek ceny do jakości
 • szybko poprawia wygląd i kondycję włosów
 • olejek jest wygodny w użyciu
 • wzmacnia włosy w ich wnętrzu
 • chroni je na powierzchni włosa
 • można go używać na kilkanaście sposobów – same wybieramy sposób aplikacji
 • najlepszy olejek do włosów, ciała, twarzy i paznokci

JAKIE MA WADY:

 • nie da się go kupić stacjonarnie
 • nie nadaje się do włosów przetłuszczających się